Poniedziałek - Piątek: 8:00: 17:00
Sobota: 8:00: 14:00
Zadzwoń
+48 42 637 77 63
Mail
biuro@mamos.pl
Tu jesteśmy
Przybyszewskiego 199/205, Łódź

Akumulatory Łódź

Nasza firma zajmuje się sprzedażą części ,olejów i akcesoriów samochodowych w tym akumulatorów.

Sklep motoryzacyjny firma MAMOS oferuje do sprzedaży akumulatory firmy Centra i World Batt ,które charakteryzuje

dobra jakość i przystępna cena. Dobór nowego akumulatora ustalamy na miejscu i uzależniony jest od parametrów określonych przez poroducenta samochodu. Za sprawność akumulatora w samochodzie odpowiada alternator ,który ładuje akumulator podczas jazdy. W związku z tym przed zakupem nowego akumulatora sprawdzamy obwód ładowania ,ponieważ przy uszkodzonym alternatorze zakup nowego akumulatora mija się z celem. Nowy akumulator wystarczy na kilka dni i znów nie będzie w stanie uruchomić pojazdu.

Zgodnie z obowjązującym prawem zakup nowego akumulatora w Łodzi okeśla Ustawa z dnia 24.04.2009r. , która nakłada na sprzedawcę obowiązek odbioru od klienta zużytego akumulatora , w przypadku jego braku pobrania opłaty depozycyjnej  w wysokości 30,00 zł zwrotnej w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Nowa generacja akumulatorów stosowana w samochodach z funkcją Start-Stop to akumulatory AGM i EFB(Enhanced Flooded Battery) . Akumulatory Łódź  te wykonane są z nowoczesnych komponentów i materiałów ,w tym z  zaawansowanych stopów ołowiu i cyny, separatorów z maty szklanej oraz unikalnych dodatków węgla do masy aktywnej. Zalety tych akumulatorów to : wysoka zdolność przyjmowania ładunku przez cały okres pracy , 3-krotnie dłuższa żywotność w pracy cyklicznej ,optymalne osiągnięcia pod kątem niepełnych doładowań. Z koleji wadą tych akumulatorów jest wyższa cena od tradycyjnych akumulatorów w Łodzi.

Zapraszamy do naszych stacjonarnych sklepów z akumulatorami w Łodzi.